Hakkımızda

AVY HAKKINDA

Kısaca Biz

Av. Mehmet Yusuf AKSUOĞLU ve Av. Fatih Yılmaz tarafından kurulan AVY Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sorunlara detaycı ve sonuç odaklı yaklaşımı, istikrarlı ve dinamik yapısıyla çalışma prensibini “dinlemek ve çözüm üretmek” temelleri üzerine kurmuş, alanlarında deneyimli bir hukuk bürosudur.

Misyonumuz

Hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen bir hukuk bürosu olarak, müvekkillerimize ve işletmelerine hukukun her alanına etki eden sorunlarının çözümü konusunda tavsiyelerde bulunacak beceri ve anlayışa sahibiz. Çözüm odaklı yaklaşımı, uzlaşma yoluyla çözülemeyen sorunlarda sahip olduğu birikim ve etkin dava takibi ile sonuçlara ulaşmaktadır. Danışmanlık ve avukatlık hizmeti süresince müvekkillerini sürecin dışında tutmadan, tüm gelişmelerden haberdar ederek bilgilendirmektedir. Aktif, ulaşılabilir, anlaşılır, katılımcı avukatlığı prensip edinmiş bir hukuk bürosudur.

Vizyonumuz

Adalete ve hukuka olan saygı ve inancın artmasına katkıda bulunmak, müvekkillerimizin hak ve özgürlüklerini, karşılıklı saygı ve iş kuralları çerçevesinde, profesyonel olarak savunarak, kendilerine kaliteli hizmet vermek, hukuk sistemimizdeki tüm gelişme ve değişmeleri yakından takip ederek temsil edilen müvekkiller adına uygulamak; Saygın dürüst, güvenilir, çağdaş, atılımcı, başarılı bir vizyonla adaletin gerçekleşmesi için çalışmaktır.

Kişi ve kurumların haklarını en iyi şekilde savunmak ve tasarruflarının hukukun üstünlüğü ve adalet ilkesi çerçevesinde yerine getirilmesine yardımcı olmak, hukuk kültürünün ve adalet bilincinin gelişip serpilmesine anlamlı katkıda bulunarak, ülke ve dünya sorunları ile yakından ilgilenen, ulusal ve küresel ölçekteki gelişmeleri yorumlayıp değerlendirebilecek nitelikte alanında seçin bir Avukatlık Bürosu olmaktır.

Sorularınız mı var?

Size Yardımcı Olalım! Bizi Araıyn : (1)2345-2345-54

bilgi@avyhukuk.com
·   Pzt – Cu 09:00-17:00